top of page

Merhabalar

Uzun zamandır eşimle planladığımız fakat bir türlü cesaret edemediğimiz internet sitesi kurma, bunları yayınlama ve yayınlarken acaba hata yapar mıyız gibi tüm korkularımızı yenerek seyahat sitemizi hayata geçirdik. Bu konuda yurt dışında ve yurt içinde gezi yapacak seyahatseverlere yardımcı olmak en büyük amacımız. Bu siteyi kurarken çok iddialı olmadığımızı belirtmek isterim.

Kendimizden bahsedecek olursak eşim Mine AYDEMİR bendeniz Sezayi AYDEMİR ikimizde otelciyiz uzun yıllardır  Turistik Otellerde yöneticilik yapan gezgin bir çiftiz. 2005 yılından beri her yıl sezon sonlarında otellerimiz kapandığında geziye çıkarız. Bu gezilere nasıl hazırlanırız, ne zaman plan yapmaya başlarız bunların hepsini site içerisinde bulabilirsiniz.

Sezai AYDEMİR

1973 Mersin Doğumlu  ilk orta lise eğitimimi Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde tamamladım. Yine turizm otelciliği Nevşehirde tamamladıktan sonra Akdeniz ve Ege bölgesinde Turistik otellerde çalışmaya başladım. Şuan Turizmde çalışmaya devam ediyorum. Evliyim 2 oğlum var. Marmaris'te yaşıyorum.

Mine AYDEMİR

1974 Adana doğumlu İnsan Kaynakları Uzmanı halen devam etmekte

İnsan dünyaya bir defa geliyor  giden zaman maalesef geri gelmiyor,Hayatı sömürebildiğiniz kadar sömürün diyorum

Herkese bol seyahatlı günler

 

Sezai AYDEMİR

sezaiaydemir@hotmail.com

bottom of page